معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم گفت: اگر محصولاتی که در استان کشت و عرضه می شود، از خارج استان وارد و با افزایش قیمت نسبت به استان عرضه شود، از ورود آن ها به شهرستان جلوگیری می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فرمانداری شهرستان قشم در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان همچنین نتایج پیگیری مصوبات جلسه قبلی مبنی بر نصب برچسب قیمت طبق نرخنامه اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و ارائه فاکتور به مشتریان در میوه فروشی ها و استفاده از صندوق الکترونیکی ارائه شد.

همچنین در این جلسه، رییس اداره اصناف منطقه آزاد قشم، استاندارد سازی ترازوهای فروشگاه هایی که نیاز به ترازو دارند و بازرسی های فشرده بویژه بازدیدهای هر سه روز یک بار در ماه رمضان به عنوان قسمتی از عملکرد این اداره ذکر کرد. 

میر هاشم خواستار در ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم، از نمایندگان اصناف خواست نسبت به برگزاری جلسات آموزشی قبل از صدور مجوز اقدام کنند.

تشدید بازرسی و نظارت ها در ماه محرم بر مراکز عرضه مواد پروتئینی و رستوران ها یکی دیگر از نکات مورد اشاره معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم بود.

معرفی نماینده دارای شرایط مورد تایید دامپزشکی برای عرضه مرغ منجمد در بخش شهاب، بررسی وضعیت کشتارگاه باتوجه به صدور مجوز و روند کند پروژه و اختصاص و واگذاری تسهیلات بررسی نحوه خدمات رسانی کپسول گاز خانگی و توزیع آن در سطح شهر و روستاها و استانداردسازی مکان توزیع در محلات از جمله مصوبات جلسه ستاد تنظیم بازار بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج