فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه پلیس به دنبال یک امنیت همه جانبه و فراگیر است، از ساماندهی 1200خودرو سرویس مدارس در قم خبر داد و گفت: طرح مهر از اول مهرماه با حضور گسترده پلیس در بیش از 50 نقطه شهر قم اجرا می شود.

سردار کاظم مجتبایی در گفتگو با خبرنگار موج در قم با بیان اینکه طرح مهر پلیس از اول مهرماه با حضور گسترده پلیس در بیش از 50 نقطه شهر قم اجرا می شود، اظهارداشت: هدف کلی این طرح ایجاد امنیت همه جانبه برای دانش آموزان است.

وی گفت:از مدت ها قبل جلسات هماهنگی و تعامل به منظور هر چه بهتر اجرا شدن طرح مهر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان و دستگاه های ذیربط مانند آموزش پرورش و تاکسیرانی برای ساماندهی سرویس های مدارس که حدود 1200 خودرو هستند به عمل آمده است.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه پلیس به دنبال یک امنیت همه جانبه و فراگیر است، گفت: در طول اجرای طرح مهر پلیس در بخش های مختلف اعم از ترافیکی، انتظامی، عملیاتی و اطلاعاتی در نزدیک ترین نقاط به مدارس به خصوص مدارس دخترانه مستقر و با هرگونه مزاحمت احتمالی برابر قانون برخورد می کند.

وی با اشاره به تقارن آغاز بازگشایی مدارس و ایام محرم، افزود: بحث هیئت های عزاداری و چگونگی انضباط بخشی به حرکت آن ها در مسیرهای پیش بینی شده همواره مدنظر پلیس بوده و جلسات متعددی را نیز با هیئت ها بخصوص هیئت های بزرگ برگزار کرده ایم.

سردار مجتبایی گفت: پلیس در همه زمینه ها توانسته ضمن تعامل با دستگاه های مختلف و برقراری یک ارتباط معنایی با بخش ها و سطوح مختلف اجتماعی به وظیفه اش عمل کند .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج