قهرمانی در شطرنج و دارت بیماران خاص پایان کار نمایندگان قم در رقابت های قهرمانی کشور در قم بود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، رقابت‌های ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای کشور با درخشش نمایندگان قم و قهرمانی آنها در سه بخش تیمی به کار خود پایان داد، در حالی که این پیکارها ویژه بیماران همودیالیز و هموفیلی هر دو بخش مردان و بانوان در دو رشته ورزشی دارت و شطرنج در مجتمع فرهنگی یاوران مهدی (عج) مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در پایان رقابت های دارت هموفیلی مردانعلیرضا ساکتی از قم نائب قهرمان شد و در دارت همودیالیز مردان بهمن ذکاوتی و رحمان متقیان از قم عناوین دوم و سومی را از آن خود کردند.

فاطمه قاسمی نماینده قم در رقابت های دارت هموفیلی بانوان عنوان نخست و مدال طلا را تصاحب کرد و در دارت همودیالیز بانوان معصومه یاسمی از قم نائب قهرمان شد و در شطرنج همودیالیز مردان علی کاوتی عنوان قهرمانی را برای قم به ارمغان آورد.

در رقابت های شطرنج هموفیلی زنان مهدیه حسین‌خانی و زهرا حاتمی از قم عنوان قهرمانی را کسب کردند و در رقابت های شطرنج همودیالیز زنان راضیه پرویزی، آی‌سین زارعی و سمیه چهرقانی همگی هر سه از قم عناوین برتر را تصاحب کردند.

سرانجام در رده‌بندی تیمی زنان هموفیلی قم با 145 امتیاز اول شد و  در رده‌بندی تیمی زنان همودیالیز قم با 135 امتیاز عنوان نخست را تصاحب کرد و در رده‌بندی تیمی مردان همودیالیز قم با 135 امتیازبالاتر از سایر تیم ها جایگاه قهرمانی را کسب کرد و در رده‌بندی تیمی مردان هموفیلی قم با امتیاز 90 بعد از استان فارس در رتبه دوم ایستاد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج