سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: 39 منطقه با مساحتی بالغ بر یک هزار و 132 هکتار پهنه صنعتی و خدماتی در سطح استان هرمزگان جهت رونق کسب و کار ، افزایش تولید و اشتغالزایی به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس با بیان اینکه این مصوبه در پنجمین نشست کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان هرمزگان به تصویب رسیده گفت: این مناطق شامل هفت نقطه در شهرستان پارسیان، 9 نقطه در شهرستان بندرلنگه، سه نقطه در شهرستان بندرعباس، یک نقطه در شهرستان رودان، دو نقطه در شهرستان جاسک، شش نقطه در شهرستان میناب و دو نقطه در شهرستان بشاگرد است.

مدرس تصریح کرد: این مصوبه می‏ تواند در رونق کسب و کار، افزایش تولید، سهم اشتغالزایی و استقرار کاربری‌های صنعتی و خدماتی در مقیاس کارگاه‌های کوچک و متوسط در سطح استان نقش اساسی و بسزایی داشته باشد.

به گفته وی؛ ساز و کار اجرایی این مصوبه مشخص و در جلسه آتی کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی مطرح می شود.

وی اظهار داشت: همچنین در این نشست 25 پرونده مربوط به طرح‌های صنعتی، کشاورزی، خدماتی و تولیدی که از طرف دستگاه‌های متولی شامل سازمان جهاد کشاورزی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل راه و شهرسازی به دبیرخانه کارگروه احاله شده بود، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج