فرماندار شهرستان بندر عباس گفت: جهت افزایش ایمنی، عبور و مرور و روان سازی ترافیک ساماندهی سرویس مدارس باید سریعتر انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فرمانداری بندرعباس، احمد پویافر، در جلسه شورای آموزش و پرورش و شورای ترافیک شهرستان، ضمن تسلیت ایام محرم الحرام و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: آغاز سال تحصیلی جدید با گستردگی کارها نیازمند همدلی و همراهی همه مسوولان اجرایی است تا بتوانیم شور و نشاط لازم را برای حضور آینده سازان کشور در مدارس ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به تمام اقشار جامعه  تعلق دارد تصریح کرد: تمامی مسئولین ادارات در امر آموزش و پرورش سهیم هستند و با تمام توان بایستی هم از لحاظ مادی و هم معنوی حامی این نهاد با ارزش جامعه باشند.

وی مدرسه را منشا پویایی و بالندگی در جامعه دانست و گفت: همه مردم، مسوولان باید آموزش و پرورش را در آماده سازی مدارس شهرستان برای پروژه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید همراهی کنند.

رئیس شورای ترافیک شهرستان خاطرنشان شد: همکاری و هماهنگی همه دستگاههای اجرایی عضو شورای ترافیک در بهبود معضلات ترافیکی موثر است و باید با برنامه ریزی صحیح و همفکری در راستای خدمت هر چه بیشتر به مردم گام برداریم.

وی در پایان افزود: باتوجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید هستیم انتظار می رود دستگاههای مربوطه با همکاری یکدیگر بسترهای لازم را به منظور افزایش ایمنی عبور و مرور دانش آموزان از جمله خط کشی عابر پیاده در جلوی مدارس،نصب تابلوها و علائم هشدار دهنده، ایمن سازی و رنگ آمیزی سرعت گیرها، ساماندهی سرویس مدارس را فراهم کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج