معاون استاندار گلستان گفت: امسال در ۱۴ شهرستان ۱۴ روستا تعیین شده‌اند تا طرح "روستای بدون بیکار" اجرا شود، تا در این روستاها اشتغال و درآمد ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود ربیعی صبح امروز در سومین کارگروه اشتغال استان گلستان اظهار داشت: در این کارگروه اشتغال و کمیته‌های زیرمجموعه آن هماهنگی بین دستگاه‌ها ایجاد می‌شود تا از سهمیه 971 هزار اشتغال کشور گلستان به سهمیه اختصاص داده شده برسد. امسال در 3 بخش کشاورزی، خدمات و صنعت بیش از 20 هزار شغل ایجاد خواهد شد.

استان گلستان در بخش فنی و کارشناسی

معاون امور هماهنگی و منابع انسانی استاندار گلستان اظهار کرد: در استان گلستان در بخش فنی و کارشناسی 19400 هزار شغل شود که در بخش کشاورزی، خدمات وصنعت ایجاد خواهد شد و این به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است.

ربیعی تصریح کرد: فرمانداری‌ها در حال ایجاد این کارها دارند ودرحال رصد برای اجرای درست آن هستیم تا برای محقق شدند آن برنامه های جدید هم تعریف شد.

معاون هماهنگی اقتصادی و منابع انسانی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: در 14 شهرستان 14 روستا تعیین شده‌اند تا روستای بدون بیکار داشته باشیم تا در این روستاها اشتغال ودر آمد ایجاد شود.

ربیعی تاکید کرد: در 3 روستا در 3 سال گذشته با ظرفیت‌ها و همت‌جمعی بدون وابستگی دولتی ایجاد اشتغال کردند و در روستاهای عطاآباد آق‌قلا و محمد‌آباد گرگان شاهد ایجاد اشتغال پایدار هستیم که در کنار  آن تولید را هم در استان گلستان ایجاد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج