رئیس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان به راه‌اندازی مرکز آموزش اتاق بازرگانی اصفهان اشاره کرد و گفت: آموزش مهارت‌های شغلی بر اساس نیاز اعضای اتاق ازجمله مهم‌ترین هدف راه‌اندازی این مرکز است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مصطفی رناسی در جلسه کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: چنانچه اقتصاد در اولویت قرار گیرد مسایل و مشکلات این بخش با سرعت بیشتری از سوی سازمان‌ها و نهادهای مرتبط برطرف می‌شود.

وی آغاز فعالیت‌های شرکت توتال فرانسه در میدان‌های نفتی ایران و همچنین اجرایی شدن فاز توسعه فرودگاه اصفهان و مشهد توسط شرکت وینسی فرانسه را گام‌های ارزشمند برای توسعه اقتصاد کشور برشمرد و گفت: رشد اقتصادی ایران به‌آرامی افزایش می‌یابد و چنانچه همه بخش‌ها اولویت اول خود را اقتصاد قرار دهند رشد اقتصادی سرعت بیشتری به خود می‌گیرد.

رناسی افزود: آموزش مهارت‌های شغلی بر اساس نیاز اعضای اتاق ازجمله مهم‌ترین هدف راه‌اندازی این مرکز است .

رئیس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان خواستار همکاری نزدیک‌تر دانشگاه و واحدهای صنعتی در انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی شد و گفت: ارایه موضوع پایان‌نامه از سوی واحدهای صنعتی به دانشجویان دانشگاه و  انجام تحقیق بر اساس مسایل واحدهای صنعتی می‌تواند رابطه صنعت و دانشگاه را تحکیم تر سازد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج