معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش بالغ بر ۴۴۰ نفر در ۲۸ رشته مختلف علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، صدراله محرابی، صبح امروز در جمع مدیران دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه 440 نفر دانشجو در این دانشگاه پذیرفته شد، اظهار کرد: رشته دستیار تخصصی، قریب ۴۰ نفر در ۸ رشته کارشناسی ارشد، ۱۳۴ نفر در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و ۲۵۰ نفر در ۱۴رشته کاردانی و کارشناسی این دانشگاه پذیرفته شدند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دانشجویان دستیار تخصصی از ۲۰ شهریورماه با برگزاری کارگاه‌های مختلف توانمندسازی فعالیت خود را شروع کردند، گفت: در سایر رشته‌ها به جز کارشناسی ارشد که ثبت نام آنان به صورت حضوری در ۱۰ مهرماه انجام و ثبت‌نام اینترنتی از طریق سایت مدیریت آموزش از بیست و هشتم تا سی و یکم شهریور ماه سال جاری انجام شده، ثبت نام حضوری و شروع کلاس‌ها از دوم تا چهارم مهر ماه جهت گروه‌های مختلف انجام می‌شود.

محرابی یادآور شد: به علت افزایش ظرفیت رشته پزشکی عمومی امسال برای اولین بار در دانشگاه  برای دو نیم سال مهر و بهمن دانشجوی پزشکی پذیرش شده است.

وی در پایان از دانشجویان درخواست کرد، ضمن حفظ  اخلاق و رعایت قوانین آموزشی با تلاش و جدیت جهت کسب دانش و معرفت و یادگیری مهارت‌های عملی منطبق با نیازهای جامعه  تلاش کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج