بخشدار دیشموک گفت: مدیرکل راه و شهرسازی مسوول آلام و رنج‌های بی‌پایان مردم روستاهای این بخش است.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن امیریان صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مدیرکل راه استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز به منطقه «دیشموک» نیامده و از وضعیت این منطقه بی‌خبر است، اظهار کرد: در آستانه پاییز و زمستان نگران مردم رودریش و آجم هستم و برای مسیر ارتباطی این مناطق، باید اقدام فوری صورت گیرد.

امیریان افزود: این منطقه صعب العبور است و علیرغم پیگیری فراوان و تقاضای متعدد ما و همچنین برحسب تاکیدات نماینده مجلس برای احداث جاده‌ای مناسب برای اجم و رودریش تاکنون اقدامی نشده است.

وی با بیان اینکه منطقه آجم با اولین بارش های پاییزی به خدا سپرده می شود، اضافه کرد:‌ مدیرکل راه مسئول آلام و رنج‌های بی پایان مردم آجم و رودریش است.

امیریان تصریح کرد: وقتی که به پاییز نزدیک می شویم نگرانی و دغدغه ما برای مردم آجم و رودریش بیشتر می شود.

بخشدار دیشموک  بیان کرد: با اولین بارش ها دو مسیر دیشموک به آجم و دیشموک به صیدون قطع می شود.

امیریان گفت: پل دم رودایک چند سالی است که نیمه کاره رها شده است و انتظار مردم حتی در حد زیرسازی و تسطیح جاده مورخانی به آجم برآورده نشده است.

وی افزود: از پایان آبان تا پایان اردیبهشت به مدت شش ماه ارتباط مرکز بخش با آجم و رودریش قطع می گردد.

بخشدا دیشموک گفت: در این مدت مردم این روستاها گرفتار آلام و رنج های بی شماری می شوند که در این بین مدیرکل راه و مسوولان این حوزه قطعا باید پاسخگوی این مشکل باشند.

امیریان بیان کرد: امیدوارم که به صورت اورژانسی و فوری به این مشکل توجه گردد و تا قبل از شروع بارش های پاییزی برای برطرف کردن مسیر دیشموک به آجم چاره ای اندیشیده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج