جعفر بدری: برگزاری چهار نمایشگاه کتاب و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری در دوره‌ی مدیریت حجت‌الاسلام حنان، نشان از عملکرد مثبت ایشان دارد .

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رئیس کل دادگستری استان، در جریان بازدید از یازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان، ضمن تقدیر از حجت الاسلام حمیدرضا حنان، گفت: برگزاری 4 نمایشگاه کتاب و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در دوره‌ی مدیریت ایشان ، نشان از عملکرد مثبت حجت الاسلام حنان دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم مردم استان از این فرصت بسیار خوب برای آشنایی با اندیشه های اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم مختلف بهره برده و با استقبال خوب خود، همچون سال‌های گذشته، رونق‌بخش یازدهمین نمایشگاه کتاب استان باشند.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه با اشاره به نقش ویژه‌ی کتاب در کاهش بزه‌های اجتماعی، گفت: بیشتر بزهکاری‌هایی که در جامعه به‌وقوع می‌پیوندد ، برخواسته از عدم آگاهی است و کتاب به عنوان منبع آگاهی، علم و دانش می‌تواند ضمن بالا بردن سطح اندیشه‌ی افراد جامعه، زمینه‌های شکل‌گیری بزه‌کاری‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی در انواع مختلف را کاهش دهد.

بدری در پایان با اشاره به فرارسیدن ایام عاشورا و هفته ی دفاع مقدس، گفت: آشنایی با فرهنگ عاشورا و رشادت‌های شهدا، جانبازان و اسرای هشت سال دفاع مقدس از مهمترین نیازهای نسل جوان جامعه‌ی امروز ایران است که می‌تواند سطح تفکرشان را ارتقا داده و توان برخورد آنان با تهاجمات گوناگون دشمنان نظام را بالا ببرد.

گفتنی‌است در جریان این بازدید، دادستان خرم‌آباد، معاون پیشگیری از وقوع جرم، مسوول روابط عمومی و تنی چند از مدیران دادگستری استان، بدری را همراهی کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج