رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس با صدور پیامی با تسلیت ایام عزاداری سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس، دانشجویان را در آغاز سال تحصیلی جدید به پیروی از مکتب عاشورا و درس گرفتن از قیام امام حسین(ع) توصیه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز، در پیام دکتر عبدالرسول قرائتی آمده است: بی شک تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید نوید بخش سال تحصیلی سرشار از موفقیت برای عاشقان علم وادب است.

دفاع جانانه ملت در برابر تجاوز وحشیانه دشمن در طول 8 سال دفاع مقدس که برگرفته از درسهای عاشورای حسینی بود، منشأ غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران گردید و باعث شد که توطئه مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود. رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمن خیره سری را ناکام ساخت.

اکنون خداوند بزرگ را شاکریم که با آغاز سال تحصیلی جدید 97-1396، فرصت دیگری را به ما عنایت کرد تا در وادی دانش وآگاهی گام نهاده تا میزبان خیل عظیم علم آموزان در دانشگاه پیام نور شهرهای فارس باشیم.

حضور و مقدم دانشجویان جدیدالورود گرامی را ارج نهاده و به نمایندگی از جامعه بزرگ دانشگاهیان پیام نور استان فارس، دستان شما آینده سازان ایران اسلامی را به گرمی می فشاریم و تلاش داریم زمینه های مناسب برای تحصیل هرچه بهتر در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فراهم آوریم

امسال نیز همچون سالهای گذشته، ارتقاء سطح کیفیت آموزشی در کنار افزایش رضایتمندی دانشجویان و ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان با جدیت دنبال خواهد شد.

از دانشجویان عزیز نیز انتظار می رود از فرصت به دست آمده جهت تحصیل در این دانشگاه برای علم آموزی و خودسازی معنوی، نهایت استفاده را برده و در دوران تحصیل خود در کنار علم وتحقیق، به معنویات و تهذیب نفسانی بر مبنای آموزه های قرآنی نیز توجه جدی نمایید و با تقویت روحیه کار و تلاش خود را برای پذیرفتن مسئولیت های خطیر جامعه مهیا ساخته و دانشگاه را به داشتن فارغ التحصیلانی متخصّص و کارا مفتخر سازید.

امید داریم باهمت وتلاش اساتید و دانشجویان،ایران اسلامی همچون گذشته طلایه دار فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی درجهان و و ادامه دهنده راه شهدای هشت سال دفاع مقدس خواهند بود. ان شاءا...

در مسیر زندگی هرگز نمی افتد به چاه با چراغ دین و دانش گر بشر بینا شود

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج