نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: سخنان سخیف و بی‌اساس و بی‌پایه رئیس جمهور آمریکا نشان از شکست سیاست‌های استکباری آمریکا در منطقه است چرا که جبهه مقاومت پیروز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه‌های نمازجمعه گرگان با تسلیت فرارسیدن ماه محرم اظهار داشت: عاشورا پیام دارد و مهم‌ترین جلوه عاشورا بندگی خالصانه خدا و مبارزه با ظلم و دفاع از مظلومان و مستضعفان و دفاع از کرامت انسان است.

وی افزود: دسته‌های عزاداری و مراسمات مختلف در مناطق مختلف باید زنده‌کننده پیام‌های عاشورا برای مردم باشد.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: نباید از اهداف نهضت عاشورا فاصله بگیریم و باید در مراسم های عزاداری اهداف قیام امام حسین(ع) و نهضت حسینی زنده نگه داشته شود.

نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: به علت همزمانی ماه محرم و هفته دفاع مقدس به خوبی برای ما روشن است که شهدا با توسل به ائمه اطهار (ع) توانستند انقلاب را پیش ببرند.

نورمفیدی اظهار کرد: اقشار مختلف مردم ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با روحیه انقلابی بسیج شدند و در کنار رزمندگان از عزت ایران اسلامی دفاع کردند.

وی همچنین با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: آینده‌سازان و نهال‌های کشور برای آبادانی ایران اسلامی به مدارس می‌روند و آموزش و پرورش 2 مسئولیت مهم و سنگین، تعلیم و آموزش و تربیت دارد که مهم‌ترین وظیفه آن تربیت این نونهالان، نوجوانان و جوانان است.

نماینده ولی فقیه در گلستان اظهار داشت: این نوجوانان با برخوردهای معلمان خود تربیت می‌شوند و در نظرسنجی‌های انجام شده معلمان بیشترین مقبولیت و جایگاه را در جامعه دارند.

سخنان سخیف رئیس جمهور امریکا

امام جمعه گرگان با اشاره به سخنان سخیف رئیس جمهور امریکا گفت: سخنان سخیف و بی‌اساس و بی‌پایه رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل متحد نشان از شکست سیاست‌های استکباری آمریکا در منطقه است، چرا که جبهه مقاومت پیروز شده است.

وی افزود: این‌ها از دست ایران عصبی هستند و نمی‌دانند که چه کاری کنند اما چرا عصبانیت برای چیست؟ برای این است که استکبار به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید است اما در این راه شکست خورده است.

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: این نقشه های امریکا و اسرائیل در منطقه شکست خورده و پیروزی های جبهه مقاومت در منطقه سبب شده که امریکا امروز به دنبال از بین بردن برجام و برگرداندن تحریم‌ها بیافتد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج