رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان کردستان صبح امروز همزمان با سراسر کشور و به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در سنندج برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، صبح امروز همزمان با سراسر کشور و در سالروز آغاز هفته دفاع مقدس، نیروهای مسلح مستقر در کردستان اعم از سپاه، بسیج، ارتش، مرزبانی و نیروی انتظامی قدرت و صلابت و اقتدار و توان دفاعی خود را با برگزاری سان و رژه در بلوار آزادگان شهر سنندج به نمایش گذاشتند.

رژه نیروهای مسلح سنندج

سپاهیان لشکر عاشورا و پاسداران حریم اسلام، انقلاب و ولایت با گام‌های استوار و راسخ خود، بار دیگر صلابت و اقتدار لشکر اسلام را به رخ بدخواهان این ملت مسلمان کشیدند و ثابت کردند که آماده رزمند و در دفاع از این حریم ثابت قدم هستند.

گام‌های راسخ و استواری که نشات گرفته از ایمان و اعتقاد قلبی نیروهای مسلح کردستان است، آنچنان محکم به زمین کوبیده می‌شد که لرزه بر اندام آنانی می‌انداخت که برای لحظاتی تصور به مخاطره‌انداختن امنیت این سرزمین به ذهنشان می‌رسید.

رژه نیروهای مسلج سنندج

 امروز 31 شهریور سالروز آغاز دفاعی از جنس ایمان، ایثار و فداکاری مقدس است که رزمندگان و ملت ایران با دست خالی و تنها با تکیه بر نیروی ایمان توانستند بر نیروی جبهه کفر و دشمنان اسلام غلبه کنند و حماسه‌ای پرافتخار را برای کشور رقم بزنند.

امسال نیز بسان هر سال یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان کردستان توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند و مردمان این دیار که نظاره‌گر این عزت و صلابت بودند بار دیگر امیدوارانه‌تر بر خود می‌بالند از اینکه در دامن سرزمینی با این همه عزت، استقلال و آزادی زندگی می‌کنند.

در این آیین که با همراهی صمیمانه سنندجی‌ها توام بود، یگان‌های نمونه پیاده، زرهی و مکانیزه سپاه بیت‌المقدس، بسیج، لشگر 28 پیاده کردستان و نیروی انتظامی از مقابل جایگاه رژه رفتند.

رژه نیروهای مسلح سنندج

آیین رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با استقبال خوب مردم سنندج در بلوار آزادگان شکوه و عظمت خاصی به رژه دلاورمردان این خطه از خاک ایران اسلامی بخشیده بود.

همچنین در این مراسم از خانواده شهدای نیروهای مسلح تقدیر شد.

گفتنی است، همزمان با این مراسم، رژه نیروهای مسلح در شهرهای مریوان و سقز نیز برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج