معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: نهضت گاز رسانی به روستاهای گیلان در 4 سال گذشته مثال زدنی و درخشان بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمد احمدی پور در  دیدار مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز اقدامات شرکت گاز را در جهت بهره مندی گیلانیان بویژه روستاییان گیلانی درخشان توصیف کرد و گفت: استاندار محترم گیلان بارها و در رویدادهای مختلف شرکت گاز استان را یکی از شرکت های برتر استانی معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه شاخص گاز رسانی در دولت یازدهم در گیلان از 63درصد به بیش از 96 درصد رسید گفت : نهضت گازرسانی  به روستاهای گیلان مثال زدنی است.

محمد احمدی پور با اشاره به بحران برف سال گذشته در استان از مدیریت شایسته مدیران شرکت گاز به جهت تامین پایداری جریان گاز قدردانی کرد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز از استانداری گیلان بجهت همکاری و همراهی با شرکت گاز استان در جهت گازرسانی به مردم شریف گیلان تشکر و قدردانی نمود.

سعید مومنی با تشکر از نگرش مثبت مردم و استانداری گیلان به شرکت گاز عنوان نمود: این شرکت موظف است در جهت گسترش سطح کیفی و کمی خدمات خویش گام بردارد.

 وی با بیان اینکه در حال حاضر 24 هزار و چهار روستا در کشور از نعمت گاز برخوردارند، افزود: از سال 1392 تا 1396 ، به 9 هزار روستا گازرسانی شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج