فرماندار مسجدسلیمان گفت: با توجه به گذشت 6 روز از مفقود شدن کارگر چینی ، 5 میلیون تومان جایزه نقدی برای یافتن این مرد چینی تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، علیرضا گروئی با اشاره به گذشت 6 روز از مفقود شدن یک کارگر چینی در این شهرستان گفت: 5 میلیون تومان جایزه نقدی برای یافتن این مرد چینی تعیین شده است.

وی گفت: عملیات گسترده‌ای برای یافتن کارگر چینی در حال انجام است و حدود 250 نفر از نیروهای هلال احمر و مردمی در حال جستجوی اطراف کوه‌ها هستند.

گروئی بیان داشت: با توجه به گستردگی عملیات جستجو و پیدا نشدن اثری از این فرد، برای تشویق مردم جایزه‌ای به مبلغ 5 میلیون تومان برای پیدا کردن کارگر چینی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ صبح روز شنبه 18 شهریورماه یک کارگر چینی 45 ساله به نام "چنگ چان چون" که در بخش دکل‌های حفاری فعالیت داشت برای بازگشت از محل کار و رفتن به کمپ شرکت خود تصمیم گرفت از راه میانبر که در منطقه کوهستانی تل بزان مسجدسلیمان قرار دارد، به تنهایی پیاده‌روی کند. این کارگر راه خود را گم می‌کند و تا سه ساعت پس از زمان حرکت یعنی حدود ساعت 13 روز شنبه در تماس تلفنی با همکاران خود گفته بود که مسیر را گم کرده است اما پس از آن دیگر تلفن این کارگر در دسترس نبود و همکارانش از وی خبری دریافت نکردند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج