جلسه هم اندیشی و کیفیت بخشی به امور آموزشی و پرورشی طرح شاهد با حضور مدیران مدارس شاهد در اردوگاه حضرت ابالفضل (ع) کیاب استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم ، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در جلسه هم اندیشی  که باحضور مدیران مدارس شاهد برگزارشد گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های انقلاب اسلامی از ابتدایی تا دانشگاه از اهم فعالیت های پرورشی محسوب می شود.

سردار سید جواد هاشمی افزود: آموزش و پرورش فرزندان شاهد و ایثارگر فصل مهمی از خدمت رسانی در دهه چهارم است، و فرهنگ ایثار و شهادت باید در حوزه پرورش نسلهای شاهد و ایثاگر سرلوحه قرارگیرد.

وی اضافه کرد : ستادهای شاهد بازوی توانمند در تصمیم گیری، ‌برنامه ریزی و خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران در راستای ارتقای سطح علمی و آموزشی و برنامه های پرورشی هستند.

دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت  ادامه داد: فرزندان شهدا آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نیروهای متعهد و ارزشی و وارثان ایثار و شهادت و الگوهای برجسته در ترویج این فرهنگ اسلامی هستند.

سردار هاشمی اضافه کرد:  با همراهی و همفکری شما مدیران مدارس شاهد بتوانیم راه شهدا را زنده نگه داشته و در راستای تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج