فرمانده انتظامی فارس با حضور در آخرین شب از نمایش فصل شیدایی، از بخشودگی جرایم خودروهای پارک شده در حاشیه جاده کمربندی در ساعات اجرای این نمایش خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از شیراز، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی فارس شب گذشته در آخرین اجرای نمایش بزرگ چندرسانه‌ای "فصل شیدایی" حضور یافت.

وی این اقدام فرهنگی سپاه فجر فارس را اقدامی بسیار خوب و مناسب و راهبردی دانست و گفت: همکاران ما به خاطر بازکردن جاده تعدادی از خودروها را جریمه کردند که ما گفتیم این جریمهم ها مورد بخشش قرار بگیرد. اگر احیانا کسی در این شبها مورد جریمه قرار گرفته بود با مراجعه به اداره راهنمایی و رانندگی در صبح شنبه مورد بخشش قرار میگیرد.

در ادامه سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس هم اظهار داشت: به دلیل استقبال گسترده مردم شیراز سه شب فصل شیدایی تمدید شد و امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور، بتوانیم برنامه‌های فاخر و اثربخش دیگری را بریا مردم عزیز و متدین شیراز پیش‌بینی کنیم.

وی تصریح کرد: من این نوید را به مردم شیراز و استان فارس می‌دهم که ما در عین یکدلی و صمیمیت با عزیزان نیروی انتظامی و ارتش امنیت را به منصه ظهور گذاشتیم و خداوند را به این خاطر شاکرم.

به گزارش موج، در آخرین اجرای این نمایش،  هدیه‌ای به رسم یادبود از سپاه فجر فارس و نیز پرچم متبرک آستانه سید علاءالدین حسین(ع) به گروه نمایش بزرگ "فصل شیدایی" اهدا شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج