رئیس شورای اسلامی شهر رشت بر لزوم توسعه و توجه بیشتر به ورزش محلات و حمایت از تیم های قهرمانی تاکید کرد‌.

به گزارش خبرگزاری موج، سید امیر حسین علوی دقایقی قبل در دیدار با جمعی از پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی اظهار کرد: رویکرد شهرداری ها امروز تنها حوزه عمرانی و خدماتی نیست و بر همین اساس در سالهای اخیر پروژه های عمرانی در راستای توسعه و ایجاد زیر ساخت های لازم برای توسعه ورزش های محلات بوده است.

وی با اشاره به حمایت های مادی و معنوی شورا و شهرداری از ورزش های قهرمانی، تصریح کرد: کمک های مالی به تیم های مطرح فوتبال رشت، کمک به هیات شطرنج و کمک به آرمان حدادی ، برای فتح قله هیمالیا و... تنها بخشی از نگرش های مدیریت شهری در حمایت از ورزش بوده است.

 علوی با بیان اینکه آزادسازی حریم رودخانه ها و تغییر کاربری به بوستان هایی با امکانات ورزشی برای مناطق کم برخوردار نیز همچنان در دستور کار شورای رشت قرار دارد تصریح کرد: حمایت از ورزش محلات باید تداوم داشته باشد و این مهم نیازمند حمایت مسولان ارشد استان می باشد‌.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: در شرایط فعلی که دشمنان با تمام قوا به تهاجم فرهنگی می پردازند بهترین راهکار حمایت از ورزشکاران و توسعه زیر ساخت های ورزشی است.

علوی با اشاره به لایحه کمک مالی به تیم سپیدرود که شب گذشته در صحن شورا بررسی شد، تصریح کرد: شورای شهر ردیف بودجه ۳میلیارد تومانی برای حمایت مادی از تیم های ورزشی مصوب کرده است و قصد داریم کمک ها عادلانه به همه تیم ها تخصیص یابد و تنها نگاهها معطوف به ورزش فوتبال نباشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج