معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امورخیریه گیلان: طرح مهر تحصیلی باهدف کمک به دانش آموزان بی بضاعت و محروم و از محل نیات واقفین در گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمد قاسم پور  هدف از اجرای این طرح را کمک به دانش آموزان نیازمند بیان کرد و افزود: اجرای این طرح سبب اجرای روشی مشخص برای کمک به دانش آموزان نیازمند شده و از اعمال سلیقه های شخصی جلوگیری می کند.

وی تصریح کرد: در این طرح موضوعاتی از قبیل خرید لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت، پرداخت هزینه تحصیلی دانش آموزان، در دستور کار قرار داشت که امسال 489 بسته تحویل این دانش آمزان شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امورخیریه گیلان با اشاره به این که طرح مهر تحصیلی در آغاز سال تحصیلی و در راستای اجرای نیت واقفان برگزار می شود ، افزود:  طرح مهر تحصیلی از محل درآمد که دارای موقوفات مرتبط و درآمدزا هستند با هدف تجلیل از واقفان و ایجاد وقف های جدید، صورت پذیرفت.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در پایان با بیان اینکه در این طرح اولویت هایی در نظر گرفته شده است، افزود: دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، مناطق محروم و روستایی، ایتام و دانش آموزان مستمند شرکت کننده در برنامه های قرآنی در اولویت دریافت این تسهیلات و خدمات بودند . 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج