پیش از ظهر امروز بیش از ۶۰ مهمان خارجی از ۳۴ کشور برای شرکت در پانزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی وارد اصفهان شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، میهمانان خارجی از کشورهای عربستان، بحرین، هندوستان، انگلستان، لبنان، عراق، تانزانیا، آلمان، سوریه، بنگلادش و یمن و... در این اجلاس شرکت می‌کنند.

پانزدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان و خادمان حسینی عصر امروز با حضور خادمان و پیرغلامان سیدالشهدا(ع) از پنج قاره جهان با محوریت هیات‌های مذهبی، مساجد، حسینه‌ها و مردم شهید پرور اصفهان در گلستان شهدای این شهر آغاز می‌شود.

پانزدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی امسال با حضور بیش از یک‌هزار مداح و پیرغلام حضرت سیدالشهدا(ع) از سراسر کشور و 40 کشور خارجی از 5 قاره جهان در اصفهان برگزار می‌شود.

تعداد میهمانان داخلی و خارجی شرکت کننده در این اجلاس را بیش از هزار نفر می باشد که تعداد شرکت کنندگان این رویداد مذهبی بین المللی، 50درصد بیشتر از دوره قبلی است.

همچنین در این اجلاس مستند پیرغلامان با موضوع سفر پیرغلامان حسینی استان اصفهان به بندرعباس و حضور در همایش پیرغلامان که به مدت 30دقیقه در شبکه اصفهان تهیه و تولید شده پخش می شود.

علاوه بر میهمانان داخلی وخارجی بیش از دو هزار نفر از فعالان هیات‌های مذهبی در این رویداد بین المللی حضور دارند.

اختتامیه پانزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی در اصفهان روز پنج شنبه 23 شهریور از ساعت 20 لغایت 23 در میدان امام برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج