دومین جشنواره دانش‌آموختگی ۲۸۳ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان استان گلستان امروز با حضور سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در گرگان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بهجت تربتی‌نژاد رئیس دانشگاه فرهنگیان خواهران امام خمینی(ره) گرگان ظهر امروز در مراسم دومین جشنواره دانش آموختگی معلمان این دانشگاه اظهار داشت: در این مراسم 283 دانش آموخته در مقطع کارشناسی پیوسته در 7 رشته فارغ التحصیل شدند.

وی افزود:  این معلمان در رشته‌های دبیری ادبیات، جغرافیا، مشاوره راهنمایی، الهیات و معارف اسلامی، ریاضی و تربیت‌بدنی در دانشگاه فرهنگیان استان گلستان تحصیل می‌کردند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان خواهران امام خمینی(ره) گرگان تصریح کرد: این دانشجویان امروز با اتمام دوره تحصیلی خود به مجموعه تعلیم و تربیت کشور پیوستند و از اول مهر خود را برای تعلیم و تربیت دانش آموزان ایران اسلامی آماده خواهند کرد.

تربیتی‌نژاد افزود: در این مدت 4 سال همه همت ما بر این بود که دانشجویانی را تربیت کنیم که شایسته خدمت ‌گذاری به میهن اسلامی ما باشند.

وی تاکید کرد: این دانشجویان در کنار آموزش، فرا گرفتند که مهارت‌های لازم را چگونه باید به دیگران آموزش دهند و در این  4 سال تلاش همکارهای ما بر این قرار گرفت که فارغ التحصیلانی شایسته تربیت کنند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان خواهران امام خمینی(ره) گرگان گفت: بیش از یک هزار و 500 دانشجو در رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در سه دانشگاه فرهنگیان گلستان تحصیل می کنند که بیش از دو سوم آنها بصورت شبانه روزی از این دانشگاه استفاده می کنند‌.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج