خیابان آیت اله هاشمی در منطقه 6 و خیابان مکانیک‌ها در دولت‌آباد در منطقه 2 کرمانشاه با حضور استاندار و جمعی از شهروندان کرمانشاهی افتتاح و بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه گفت: خیابان مکانیک‌ها واقع در دولت‌آباد در شهرداری منطقه دو با مساحت 22 هزار مترمربع بااعتبار یک میلیارد و هفت‌صد میلیون تومان حدفاصل تقاطع غیر هم‌سطح ایثار و دولت‌آباد در جهت دسترسی آسان شهرک‌های دولت‌آباد، اسلامیه و مهدیه به تقاطع غیر هم‌سطح شهدای مدافع حرم و بزرگ‌راه کربلا در خدمت شهروندان عزیز قرار گرفت.

آرش رضایی با اشاره به بهره‌برداری از خیابان آیت اله هاشمی بیان داشت: خیابان آیت اله هاشمی به مساحت 14 هزار مترمربع بااعتبار حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان در راستای اتصال شهرک‌های دادگستری، تاکسیرانی و دیزل آباد در منطقه 6 برای رفاه حال شهروندان فهیم کرمانشاهی به بهره‌برداری رسید.

در ادامه افتتاح و بازدید از پروژه‌های مدیریت شهری استاندار کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه پروژه‌هایی که امروز افتتاح شد در کاهش بار ترافیک و صرفه‌جویی در مصرف سوخت و نیز ایجاد نظم ترافیکی بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

دکتر رازانی تصریح کرد: پروژه‌های مدیریت شهری در زمان مهندس رضایی به‌عنوان شهردار با برنامه‌ریزی و عملکرد خوبی در حال اجراست و در سطح شهر شاهد افتتاح یا انجام پروژه‌های بزرگی هستیم که نشان از تلاش شهردار محترم و مجموعه مدیریت شهری دارد و در کل عملکرد مناسب و قابل‌قبول شهردار داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج