رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان گفت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شوش در محور مواصلاتی شوش به اهوازمقدار ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، یداله امیری گفت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و با حصول خبر مبنی بر انتقال یک محموله موادمخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به استان خوزستان، تیمی متشکل از اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شوش در محور مواصلاتی شوش به اهواز خودرو سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و برابر مقررات متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از دستگیری ۲ سوداگر مرگ و بازرسی خودرو مقدار ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود را کشف و ضبط کنند.

امیری در پایان ضمن اشاره به دستگیری و تحویل متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج