رضا رحیمی گفت: مدیریت ارشد استان از محل اعتبارات دولتی از ایده‌هایی که قابلیت تجاری‌سازی و تولید انبوه دارند، حمایت مالی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، همایش نو آوردگاه ایده‌های نوین کسب و کار با محوریت واسطه‌های مغز و کامپیوتر با حضور ۶۰ شرکت‌کننده از سراسر کشور در زمینه‌های نرم‌افزار، الکترونیک، پژوهش و روانشناسی به مدت  دو روز در کاروانسرای شاه‌عباسی برگزار شد.

در این همایش ایده پردازان، کارهای تحقیقاتی خود را به سرمایه‌گذاران شرکت‌کننده در این همایش ارائه کردند و طرح‌هایی که موردپذیرش قرار گیرد تا مرحله تولید انبوه و بازاریابی، مورد حمایت مالی قرا می‌گیرد.

مهندس رضا رحیمی پیرامون همایش نو آوردگاه ایده‌های نوین کسب و کار با محوریت واسطه‌های مغز و کامپیوتر که در کاروانسرای ماهیدشت برگزار شد؛ اظهار داشت: این همایش یک رویداد منحصربه‌فرد و بزرگ است که به همت بخش خصوصی توانمند و خلاق برگزار شده است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه با استقبال از برگزاری چنین رویدادهایی عنوان کرد: این همایش بستر مناسبی را فراهم کرد تا جوانان خلاق و نوآور از شهرهای مختلف کشور گردهم آیند و در یک محیط صمیمی و علمی با یافته‌های جدید و به‌روز دنیا در حوزه اقتصاد  دانش‌بنیان آشنا شوند.

این مدیر ارشد اقتصادی استان اظهار داشت: امیدواریم این ایده‌های خلاقانه، در ادامه تجاری‌سازی شوند و به مرحله تولید انبوه برسند

وی اظهار داشت: ارگان‌ها و مجموعه‌های اداری با همگرایی بستری را فراهم کنند تا خلق ارزش‌افزوده از ایده‌های جوانان و گام برداشتان به سمت طرح‌های دانش‌بنیان بتوانیم کشور عزیزمان را از اتکا به نفت نجات دهیم.

مهندس رضا رحیمی افزود: امیدواریم جوانان خلاق ایرانی نه تنها در داخل کشور بلکه در حوزه‌های بین‌المللی نیز موفق جلوه کنند.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه اظهار داشت: مدیریت ارشد استان این آمادگی را دارد تا از محل اعتبارات دولتی از ایده‌هایی که قابلیت تجاری‌سازی شدن و تولید انبوه را دارند؛ حمایت مالی کند.

وی با استقبال از برگزاری این همایش در کاروانسرای ماهیدشت اظهار داشت: برگزاری این برنامه در این مجموعه تاریخی در واقع نوعی پیوند زیبای سنت با مدرنیته را تداعی کرده است.

در ادامه این برنامه مهندس رضا رحیمی معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه با همراهی مهندس بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانداری از نزدیک از فعالیت تیم‌های شرکت‌کننده در همایش نو آوردگاه ایده‌های نوین کسب و کار با محوریت واسطه‌های مغز و کامپیوتر و فضای کارگاه‌ها - که در فضای سنتی و زیبای کاروانسرای شاه‌عباسی گردهم آمده بودند - از نزدیک بازدید میدانی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج