معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در پنج ماه نخست امسال بالغ بر ۴۲ هزار و 500 پایانه فروش در خط تولید ارونتک تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۹۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، محمود ترک زاده گفت: کارخانه ارونتک به عنوان بخش تولید فناپِ پرداخت، کمتر از دو سال است که فعالیت خود را در حوزه تولید سخت افزارهای بانکی و پرداختی در سال 1395 در سایت صنعتی خرمشهر آغاز کرده است و تاکنون توانسته 83 هزار دستگاه کارتخوان بانکی تولید کند.

 وی افزود :در پنج ماه نخست امسال بالغ بر ۴۲ هزار و 500 پایانه فروش در خط تولید ارونتک تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۹۰ درصد رشد داشته است.

ترک زاده بیان داشت : تولید دستگاه کارت‌خوان تحت لیسانس شرکت تایوانی کسلز اولین مأموریت این کارخانه بوده که تا به امروز توانسته است نیازهای بانک های صادرات، سپه، رفاه وگردشگری PSP بانک پاسارگاد را پوشش دهد.

گفتنی است کیوسک پرداخت، صندوق صدقات الکترونیکی، دستگاه فروش شارژِ موبایل، خودپرداز غیرنقد و غیره... از دیگر محصولات ارونتک است که با بهره گیری از توانمندی سرمایه های انسانی بومی در منطقه آزاد اروند و حمایت معاونت سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارها تولید می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج