«حشمت الله صیدی» با رای 9 نفر عضو شورای شهر سنندج به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج ، پس از انصراف پنج گزینه مطرح شده برای شهرداری سنندج، امروز پنج شنبه(16 شهریور) حشمت الله صیدی در جلسه انتخاب شهردار سنندج که در ساختمان شورا برگزار شد با رای تمامی 9 نفر عضو شورای شهر، به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

شورای شهر سنندج 25 گزینه را برای تصدی پست شهرداری سنندج تعیین کرده بودند که در نهایت منجر به انتخاب شش گزینه نهایی(حشمت صیدی، کیومرث ایراندوست، کیومرث حبیبی، هوشنگ دباغ، کریم اسدبیگی و فرزین رحیمی) شد. پس از عزل منوچهر فخری، شهردار پیشین سنندج، طی سه روز این شش نفر به ارائه برنامه‌های خود در حضور اعضای شورای شهر، معتمدین و رسانه‌های کردستان پرداختند.

کریم اسدبیگی یکی از گزینه‌های منتخب قبل از ارائه برنامه، انصراف خود را اعلام کرد و کیومرث ایراندوست نیز پس از ارائه برنام‌های خود چند روز مانده به انتخاب شهردار، انصراف خود را اعلام کرد.

همچنین امروز هوشنگ دباغ، کیومرث حبیبی و فرزین رحیمی، سه گزینه دیگر هم انصراف خود را اعلام کردند.

حشمت الله صیدی متولد سال 1347 در روستای سی و سه مرده و دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی است. وی ناظر و سرناظر پروژه‌های عمرانی دفتر فنی استانداری و شهرداری‌های تابعه، نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کردستان و مدیر دفتر نظام مهندسی دهگلان، معاون مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان و مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان، را در کارنامه خود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج