51 نفر از کارکنان نمونه شرکت گاز استان اصفهان در جشن دهه ولایت و عید سعید غدیر خم مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، جشن عید سعید غدیر خم با حضورجمع زیادی از کارکنان این شرکت برگزار و در حاشیه آن 51 نفر از کارکنان نمونه مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، ضمن تبریک این عید خجسته به ساحت مقدس امام زمان (عج) وعاشقان ولایت گفت :

 به برکت این روز مهم و تاریخی، دور هم جمع شده ایم تا این عید بزرگ را جشن بگیریم .

سید مصطفی علوی، خاطر نشان کرد: مساله امامت و ولایت از اجزاء لاینفک جامعه توحیدی است و جامعه ای که  امام نداشته باشد، قطعاً  پایدار نخواهد بود و بزرگ ترین آسیب ها را متحمل خواهد شد.

وی با تاکید بر سه استراتژی اصلی این شرکت مبنی بر سرآمدی در عملیات، بهبود عملکرد اقتصادی و ارتقاء بهره وری بیان داشت: هدف ما حرکت به سمت تعالی است ، اگر دچار سکون و رخوت شویم از صحنه رقابت و خدمات رسانی اثر بخش عقب می مانیم و رضایت عمومی از خدمات ما کاهش می یابد.

مهندس علوی تصریح کرد: کارکنان خدوم شرکت گاز استان اصفهان افتخار خدمت گذاری به مردم و تامین رفاه و امنیت آنها را دارند و از این جهت یکایک آنها نمونه و شایسته تقدیر و تجلیل هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به اینکه میزان نقدینگی شرکت تا حد زیادی به میزان وصول مطالبات بستگی دارد، افزود: ضمن تکریم و مدارا با مشترکین، همه کارکنان باید نسبت به وصول به موقع گازبهاء مصرفی حساس باشند و برنامه ریزی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج