فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری افرادی که با تیراندازی در یکی ازخیابان های شهر اصفهان موجب رعب و وحشت مردم شده بودند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ حسن یاردوستی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر نزاع و درگیری در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان همراه با تیراندازی تیم گشت فوریت‌های پلیسی کلانتری منطقه بلافاصله به محل حادثه اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه دو روز گذشته اتفاق افتاده بود افزود: ماموران هنگامی که به محل اعزام شدند مشاهده کردند سه تیر با اسلحه شکاری به فردی اصابت کرده که به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد و با توجه به حساسیت موضوع که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بود بررسی موضوع به صورت ویژه و خاص در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: ماموران موفق شدند هر سه ضارب را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی سه عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند. افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شدند به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را خصومت قبلی با مضروب اعلام کردند.

یاردوستی با اشاره به اینکه هر سه متهم تحویل مراجع قضائی شدند تصریح کرد: شهر اصفهان جولانگاه مخلان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه نیست و پلیس با هر گونه قانون شکنی برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج