رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: امروز در مراسمی ۳۶ واحد خدماتی، تولیدی و صنعتی استان گلستان که حامی حقوق مصرف‌کنندگان بودند، معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسینقلی قوانلو ظهر امروز در همایش تجلیل از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان استان گلستان اظهارداشت: یکی از روزهایی که در تقویم به آن توجه شده روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

وی تصریح کرد: بر مبنای این روز هر ساله در کشور و  به تبع آن در استان گلستان از حامیان حقوق مصرف‌کننده تجلیل می‌شود و بر مبنای این مهم امروز دومین همایش تجلیل از حقوق مصرف کنندگان را در استان گلستان برگزار کردیم.

 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان با بیان اینکه امروز از 36 واحد خدماتی، تولیدی و صنعتی استان گلستان که حامی حقوق مصرف‌کنندگان بودند تجلیل شد، افزود: واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی که از حقوق مصرف‌کنندگان حمایت می‌کند با بررسی عملکرد مورد ارزیابی قرار دادیم و از برترین‌های آنها تجلیل کردیم.

 وی تاکید کرد: پاسخگو بودن و شفافیت قیمت شبکه توزیع و کیفیت کالا برای انتخاب واحدهای برتر مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان یادآور شد: یک‌هزار و 200 واحد تولیدی در سطح استان گلستان مشغول به فعالیت هستند اما حقوق مصرف‌کنندگان به صورت عام در نظر گرفته می‌شود و بیش از 50 هزار واحد صنفی برای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 واحد صنعتی و تولیدی حقوق مصرف کنندگان دراستان گلستان

وی یادآور شد: در استان گلستان بیش از 70 هزار واحد صنعتی و تولیدی برای حقوق مصرف‌کنندگان در تلاش هستند و در جهت حقوق مصرف‌کنندگان باید تسهیلات و بسته‌های حمایتی به واحدهای تولیدی هدفمند شود.

 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی استان گلستان باید خود را به تکنولوژی روز دنیا مجهز کند و دولت نیز خدمات حمایت‌های برای تولید کنندگان دارند و باید کمک کنیم که واحد ها در جهت حقوق مصرف کنندگان اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی  گفت: در سال جاری تسهیلات رونق تولید را برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان گلستان در نظر گرفتیم و برای طرح های تولیدی تا سقف 2 میلیارد تومان و واحدهای صنعتی در حال کار تا سقف 3 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج