مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری همایش طرح مهر تحصیلی و دست‌های مهربانی در استان در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حجت‌الاسلام آیت‌الله عباسیان گفت: قرار است بیش از هفت هزار دانش‌آموز نیازمند دختر مقاطع مختلف ابتدایی، متوسطه اول و دوم استان مانتو، شلوار و مقنعه دریافت کرده و بیش از هشت هزار دانش‌آموز پسر هم کیف و لوازم‌التحریر دریافت کنند.

عباسیان هزینه تهیه این اقلام را بیش از 800 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: همه این پول از محل درآمدهای موقوفات استان تهیه و در آستانه سال تحصیلی جدید در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار خواهد گرفت هزینه‌های خرید لباس از محل موقوفات حاج محمدتقی اصفهانی و هزینه‌های خرید لوازم‌التحریر از محل موقوفات کوثر اهل‌بیت، آیت‌الله کرکوکی و چغاگلان تهیه تأمین‌شده است.

 وی در ادامه یکی از مهم‌ترین اهداف مجموعه اوقاف و امور خیریه را اجرای امینانه نیات واقفین عنوان کرد و افزود: قبلاً تلاش‌های لازم برای شناسایی نیازمندان صورت گرفته و سعی می‌شود بسته‌ها در اختیار دانش‌آموزان نیازمند قرار بگیرد.

 وی با اشاره به تلاش برای اهدای این هدایا به‌صورت کاملاً مخفیانه، عنوان کرد: تلاش می‌شود تا شان این دانش‌آموزان حفظ شود.

 عباسیان بابیان اینکه بسته‌های مهر تحصیلی در سال 94 در اختیار دو هزار دانش‌آموز استان قرار گرفت، اذعان کرد: سال گذشته نیز این بسته‌ها در اختیار چهار هزار نفر از دانش‌آموزان نیازمند قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج