مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان گفت: در راستای حمایت از تعاونی‌ها و رونق تولید از سال ۹۵ تاکنون حدود ۱۶ میلیارد تومان به تعاونی‌های گرگان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج، موسی بی‌باک ظهر امروز در همایش تعاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال در سالن همایش‌های صداوسیمای گلستان اظهار داشت: تعاون جایگاه ویژه‌ای را در حوزه اشتغال در استان گلستان و کشور دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به امنیت و جایگاه تعاون، برنامه‌های زیادی در سطح کشور در راستای حمایت از تعاونی‌ها به ویژه برای ایجاد اشتغال دیده شده است.

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان ادامه داد: در این همایش با ارائه راهکارها، درصددیم بتوانیم دغدغه‌های تعاونی‌ها را کاهش دهیم و حمایت‌ها از تعاونی ها کمرنگ شده و نیاز است که این حمایت‌ها افزایش پیدا کند تا بتوانیم به اهداف تشکیل تعاونی‌ها برسیم.

وی افزود: رعایت مقررات و بخشنامه‌های تعاونی‌ها می‌تواند در فعالیت‌های تعاون نقش موثری داشته باشد.

تعاونی های استان گلستان

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان تاکید کرد: تعاونی‌های استان گلستان نیمه فعال هستند که باید بتوانیم با حمایت‌های خود به فعالیت این تعاونی‌ها در استان کمک کنیم.

بی‌باک با بیان اینکه 122 تعاونی فعال در سطح شهرستان گرگان داریم، افزود: این طرح‌ها در گرایش‌های مختلف مانند مسکن، صنعت، خدمات، عمرانی و کشاورزی فعالیت می‌کنند و تعاونی‌ها نیازمند این هستند که توانمند شوند و در راستای حمایت از تعاونی‌ها و رونق تولید از سال 95 تاکنون حدود 16 میلیارد تومان به تعاونی‌های گرگان اختصاص یافته است.

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرگان افزود: امیدواریم این تسهیلات ادامه پیدا کند تا بتوانیم از تعاونی‌ها حمایت لازم را انجام دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج