عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: برنامه‌های بزرگداشت دفاع مقدس باید به صورت مستمر در طول سال برگزار و نباید برگزاری این برنامه‌ها به یک هفته در سال خلاصه شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، حسن مالکی نژاد در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان قم که در تالار امام رضا(ع) فرمانداری برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم برای هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این سازمان جلسه ای را امروز به مناسبت این هفته با فعالان فرهنگی استان قم برگزار خواهد کرد.

وی ادامه داد: برنامه‌های بزرگداشت دفاع مقدس باید به صورت مستمر در طول سال برگزار و نباید برگزاری این برنامه‌ها به یک هفته در سال خلاصه شود، باید دین خودمان را به شهدا ادا کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر قم افزود: باید جامعه هدف برنامه‌های دفاع مقدس بیشتر نوجوانان و جوانان باشد و بتوانیم آن‌ها را به سمت ارزش‌های دفاع مقدس سوق بدهیم.

ولی الله تقی آغدیر مشاور استاندار قم در امور ایثارگران در ادامه جلسه با اشاره به مزار شهدای مدافع حرم در استان قم اظهار کرد: پیکر حدود 300 تن از شهدای مدافع حرم در بهشت معصومه(س) دفن شده است و باید مراسم‌هایی برای بزرگداشت این شهدا در قطعه شهدای مدافع حرم این قبرستان برگزار شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین امیرعطاء الله جباری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم در بخش پایانی این جلسه با اشاره به برنامه‌های این نهاد در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در این هفته یکی از رمان‌ها در حوزه نوجوانان در قم رونمایی خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های کتابخانه‌های استان قم در طول هفته دفاع مقدس، معرفی کتاب‌های مرتبط با دوران دفاع مقدس است، به خصوص کتاب‌هایی که رهبر معظم انقلاب بر آن تقریظ نوشته اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج