مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از رشد ۴۴۶ برابری سایت های مخابراتی نسل سوم و چهارم استان در ۴ سال اخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان،‌ حسین مومنی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از راه اندازی سایت‌های مخابراتی نسل سه و چهار در 446 نقطه استان گلستان در دولت تدبیر و امید خبر داد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان با تاکید بر ایجاد زیرساخت های لازم در شهرها و روستاها گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید در سال 92 تاکنون  446 سایت نسل 3 و 4 در نقاط مختلف استان نصب شده که تا پیش از این، استان فاقد این امکان بود.

 راه اندازی سایت‌های مخابراتی

وی تصریح کرد: اجرای این طرح، اینترنت تلفن‌های همراه استان را از کیفیت و سرعت مناسبی برخوردار خواهد کرد و سرعت اینترنت تلفن‌های همراه از 64 کیلوبایت به بیش از 2 مگابایت افزایش می‌یابد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: با افزایش پهنای باند و قطع نشدن سرویس‌های خدماتی همراه خواهد بود که این مهم بخشی از سیاست مهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت تدبیر و امید در جهت دسترسی آزاد به شبکه ملی اطلاعات است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج