نمایشگاه نقاشی خانم نگین مهری از تاریخ ١١ تا ١٦ شهریور ماه ٩٦ در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ١٠ تا ١٣ ظهر و ١٧ تا ٢٠ شب در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمد حسن پور ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت ، از برپایی نمایشگاه نقاشی خانم نگین مهری از تاریخ ١١ تا ١٦ شهریور ماه ٩٦ در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ١٠ تا ١٣ ظهر و ١٧ تا ٢٠ شب در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خبر داد .

محمد حسن پور ضمن اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه ٢٠ تابلو نقاشی با ابعاد مختلف با تکنیک اجرایی راپید و مداد رنگی به نمایش عمومی در می آید .

نگین مهری دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که از حدود ده سال پیش به دنیای رنگ و نقاشی روی آورده است و این نمایشگاه نخستین تجربه نمایشگاهی این هنرمند جوان است . استفاده از نقوش ساده ، ظریف ، در هم تنیده و آمیخته با تخیل ، از ویژگیهای نقاشی های این نمایشگاه است .

نمایشگاه نقاشی نگین مهری از تاریخ ١١ تا ١٦ شهریور ٩٦ از ساعت ١٠ تا ١٣ ظهر و ١٧ تا ٢٠ عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت دایر است .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج