افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی بخش کهک با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریالل در سفر استاندار قم به بخش کهک صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم بعد از ظهر امروز در سفر به بخش کهک، با حضور در گلزار شهدای روستای خورآباد، با شهدای جنگ تحمیلی تجدید میثاق کرد.

استاندار قم سپس در بازدید از یکی از واحدهای صنعتی تولید آبگرمکن، خواستار حمایت مسئولان برای افزایش ظرفیت این واحد صنعتی شد.

صادقی در ادامه با حضور در منزل شهید سید حمید صادق الوعد، ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: مسئولین و مردم امنیت و آرامش حاکم بر کشور را مرهون خون شهدا و ایستادگی و پایمردی این انساهای بزرگ هستند.

استاندار قم همچنین ضمن اهدای لوح تقدیر به مادر شهید صادق الوعد، دعای والدین شهدا را در خدمت مسئولین به مردم راهگشا دانست.

نماینده عالی دولت در استان در ادامه ی برنامه های سفر به بخش کهک در مراسم شورای اداری بخش کهک حضور یافت.

صادقی در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، از مشارکت مردم بخش کهک در اجرای برنامه های دولت در این بخش قدردانی کرد.

استاندار قم با اشاره به خدمات دولت یازدهم در بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی افزود: امیدواریم این خدمات در دولت دوازدهم با قوت بیشتری ادامه یابد.

وی در ادامه هماهنگی بین شوراها و دهیاری ها در بخش ها در راستای انجام برنامه ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: رعایت حقوق مردم و اجرای قانون بایستی در فعالیت ها با جدیت مد نظر قرار بگیرد.

صادقی گفت: قانون باید فصل الخطاب باشد و در مسائل مختلف با مراجعه به قانون نسبت به حل مشکلات اقدام شود.

نماینده عالی دولت در استان همچنین با اشاره به تصویب اعتبارات بخش کهک در سال 96 گفت: امیدواریم با بهره گیری صحیح از امکانات و منابع، مشکلات بخش مرتفع شود.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله ی کمبود منابع آب اشاره کرد و با تاکید بر پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در بهره وری منابع آب خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته 180 میلیون متر مکعب صرفه جویی در منابع آب داشته ایم.

افتتاح فاز نخست شبکه آب روستای کرمجگان، خوابگاه مدرسه شبانه روزی، خانه فرهنگ روستای قبادبزن، زمین چمن روستاهای خورآباد و نارچ، خانه ورزش روستای قبادبزن، ساخت قبرستان روستای دستگرد، آسفالت معابر خورآباد و نارچ، سنگ فرش روستای دستگرد، اجرای طرح هادی روستای خورآباد و کرمجگان و کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی فردو و خانه بهداشت روستاهای خورآباد، صرم و نارچ مجموعا با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریال از برنامه های سفر استاندار قم به بخش کهک بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج