سرپرست شهرداری سنندج گفت: با بررسی های انجام شده، هفت نفر از نیروهای اجرائیات شهرداری که مظنون به آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در میدان نبوت این شهر بودند، شناسایی و برای انجام تحقیقات و بررسی بیشتر تحویل مراجع انتظامی شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، علیرضا کاظمی افزود: چند شب پیش نیروهای اجرائیات شهرداری در راستای کنترل ساخت و ساز غیر مجاز، مانع ساخت یک منزل مسکونی در میدان نبوت این شهر شدند.
وی ادامه داد: نیمه شب همان شب، این منزل دچار آتش سوزی شد و 2 نفر نیز در این حادثه دچار سوختگی شدند که یک نفر از آنها پس از چند روز بستری در بیمارستان، فوت کرد.
سرپرست شهرداری سنندج تاکید کرد: با توجه به درخواست مردم برای برخورد با مسببان این حادثه، بنا به وعده داده شده به شهروندان، چگونگی حادثه بررسی و هفت نفر از عوامل اجراییات به عنوان مظنونان این حادثه شناسایی و تحویل مراجع انتظامی و قضایی شدند و اکنون در بازداشت هستند.
کاظمی اظهار کرد: سیاست شهرداری در کنترل ساخت و ساز غیر مجاز و سد معبر برخورد فیزیکی با شهروندان نیست و اقدام خودسرانه و تصمیمات غیر منطقی برخی از نیروهای اجرائیات باعت بروز چنین حادثه ایی شده است.
سرپرست شهرداری سنندج گفت: شهرداری با جدیت تمام پیگیر این پرونده است و با عاملان حادثه براساس قانون برخورد جدی خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج