تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین هیات تیراندازی استان و پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان پیرامون آموزش تیراندازی ویژه نیروهای پلیس راهور استان و همچنین ساخت و تجهیز سالن تیراندازی 10متر ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، رئیس پلیس راهنمایی‌ و رانندگی استان گیلان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان «باهنر» و «رجایی»، ورزش و تحرک را یکی از راه‌های افزایش آمادگی جسمانی و ارتقای توان رزمی نیروهای مسلح دانست و اظهار کرد: ورزش تیراندازی یکی از ورزش‌های کاربردی و مهم در نیروهای مسلح است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

سرهنگ محمدی با اشاره به ظرفیت هیات تیراندازی استان جهت ارتقای توان عملیاتی و آمادگی حضور در میادین ورزشی پرسنل پلیس راهور، گفت: از ظرفیت هیات تیراندازی استان گیلان برای ارتقای سطح آموزش‌ها و همچنین تقویت توان عملیاتی پرسنل پلیس راهور در مواجهه با شرایط خاص یا جهت حضور در میادین ورزشی و قهرمانی بهره می‌گیریم.

رئیس پلیس راهور استان گیلان تصریح کرد: ان‌شاءالله با کمک هیات تیراندازی استان گیلان در کمترین زمان ممکن شاهد ساخت، تجهیز و افتتاح سالن تیراندازی سلاح‌های 10 متر پلیس راهنمایی و رانندگی در گیلان باشیم.

در ادامه باب‌الله زارع، رئیس هیات تیراندازی استان گیلان ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار کرد: با گذشت زمان، امکانات و سالن تیراندازی سردار جنگل با وجود اینکه تنها سالن فعال رشته‌های 10متر بادی استان است استاندارد نبوده و پاسخگوی نیاز متقاضیان گیلانی نیست اما با وجود چنین مشکلاتی مربیان ما از ظرفیت و توان بالای فنی و آموزشی برخوردار هستند.

وی افزود: هیات تیراندازی گیلان آمادگی هرگونه همکاری جهت توسعه و ترویج این ورزش اسلامی و ملی در سطح استان را دارد.

رئیس هیات تیراندازی گیلان با بیان اینکه ساخت سالن تیراندازی ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی استان در اولویت برنامه‌های کمیته فنی-مهندسی هیات تیراندازی گیلان قرار خواهد گرفت، گفت: امیدواریم در کمترین زمان ممکن شاهد ساخت و بهره برداری از این سالن باشیم.

گفتنی است؛ در این دیدار تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین هیات تیراندازی استان و پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان پیرامون «آموزش تیراندازی ویژه نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی»، «ساخت و تجهیز سالن تیراندازی 10متر ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی استان»، «برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری برای جمعی از پرسنل پلیس راهور» و همچنین «برگزاری مسابقات» منعقد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج