جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه باید ردیفی به عنوان طرح دریا در بودجه سال ۹۷ درنظر گرفته شود، تصریح کرد: تامین امکانات این طرح نباید با مشکل روبه رو باشد‌.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، سردار اسکندر مومنی در هشتمین کمیسیون طرح سالم سازی دریا با تقدیر از تلاش های صورت گرفته برای ارتقاء امنیت اخلاقی در جامعه، اظهار داشت: ایام باقی مانده از شهریور بسیار پرتردد خواهد بود لذا اجرای این طرح باید به قوت ادامه داشته باشد و حتی یک مورد غفلت در سواحل و تفرجگاه ها پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اینکه نواقص و اشکالات برون سازمانی در اجرای طرح دریا بیشتر به چشم می آیند، خاطرنشان کرد: این نواقص باید با حساسیت انعکاس داده شود‌.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه استفاده از سامانه های هوشمند ناجا یک انتخاب نیست و یک اتفاق اجتناب ناپذیر است، اظهار داشت: پیام پلیس برای شهروندان باید بازدارندگی لازم را داشته باشد‌.

سردار مومنی با اشاره به اینکه باید ردیفی به عنوان طرح دریا در بودجه سال ۹۷ درنظر گرفته شود، تصریح کرد: تامین امکانات این طرح نباید با مشکل روبه رو باشد‌.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه لازمه پیشرفت در خدمت رسانی، مطالبه شهروندان از پلیس است، خاطرنشان کرد: طرح دریا تنها محدود به سواحل نیست و باید شامل همه تفرجگاه ها حتی در شهرهای غیرساحلی شود‌.

وی با بیان اینکه افزایش برخوردها نشان از افزایش تلاش در حوزه راهنمایی و رانندگی دارد، اظهار داشت: برخورد در شهرها همیشه دشوار است اما حاکمیت پلیس و تمکین مردم در جاده ها بیشتر است.

جانشین فرمانده ناجا فعالیت های فرهنگی و ایجابی در زمینه آگاهی بخشی به مردم را مهم توصیف کرد و افزود: پلیس در خط مقدم برخورد با ناهنجاری های اخلاقی است‌.

سردار مومنی برخورد با ناهنجاری ها را وظیفه قانونی و شرعی پلیس دانست و اضافه کرد: اگر مردم احساس کنند که پلیس این مسئولیت را جدی نمی گیرد، اخلاق در جامعه زیر سوال خواهد رفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پلیس در هیچ شرایطی خسته و ناامید نمی شود، خاطرنشان کرد: باید با همه توان و تمرکز برای انجام مسئولیت و وظیفه تلاش کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج