نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با تاکید بر ارتقای دانش مربیان و فعالان این حوزه گفت: توسعه ورزش های همگانی موجب ارتقای سلامت جامعه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، مریم روحی در مراسم برگزاری دوره بین المللی مدیریت و رهبری ورزش همگانی با بیان اینکه تلاش فدراسیون ورزش های همگانی، توسعه رشته های ورزش های همگانی در همه سازمان ها و ارگان ها است، اظهار کرد: طی سال های گذشته، فدراسیون ورزش های همگانی با توجه به فلسفه این ورزش و توسعه آن در جامعه، دوره های مدیریت رهبری ورزش های همگانی را با شرکت مدیران همه نهادها، سازمان ها و مربیان برگزار کرده است و با توجه به اهمیت آن، جامعه هدف این دوره ها را گسترده می کند.

روحی تصریح کرد: در دوره های فوق، مدرسان بین المللی و ایرانی حضور خواهند داشت.

نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی افزود: ۱۰ مبحث علمی در هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی مطرح و برگزار می شود که موجب ارتقای دانش و آگاهی شرکت کنندگان خواهد شد.

به گفته روحی، اعطای گواهینامه هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی به شرکت کنندگان شامل ۵۰ امتیاز لازم برای ارتقای درجه مربیگری است.

وی با اشاره به اعطای گواهینامه بین المللی به شرکت کنندگان در انتهای هفتمین دوره مدیریت و راهبری ورزش های همگانی استان گیلان گفت: دارندگان گواهینامه بین المللی دوره فوق می توانند با داشتن این گواهینامه در همه جای دنیا در کلاس های آموزشی مربیگری و داوری شرکت کنند و علاوه بر آن، از ارتقای کارت های مربیگری خود بهره ببرند.

وی با ابراز خرسندی از میزبانی استان گیلان برای هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی گفت: استان گیلان با توجه به فعالیت های مستمر و قابل توجه در حوزه ورزش های همگانی یکی از استان های برتر در این حوزه است و کارنامه موفق این استان سبب شده که میزبانی هفتمین دوره مدیریت و رهبری ورزش های همگانی به استان گیلان سپرده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج