مدیر بازرگانی آبفا خوزستان گفت: بر اساس نگاه مدیرعامل جدید شرکت، رویکرد حوزه بازرگانی آبفا بر مبنای حمایت از تولیدات بومی و خرید از محصولات درون استانی قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، ستار شیخی گفت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان در راستای حرکت پرشتاب در مسیر اقتصاد مقاومتی و به منظور توسعه اقتصادی استان اهتمام جدی برای حمایت از تولیدات بومی دارد.

وی گفت: تامین آن بخش از نیازهای جاری و عمرانی آبفا خوزستان که در استان خوزستان تولید می شود را اولویت شرکت آبفا برشمرد و گفت: بر اساس نگاه مدیرعامل جدید شرکت، رویکرد حوزه بازرگانی آبفا بر مبنای حمایت از تولیدات بومی و خرید از محصولات درون استانی قرار گرفته است.

 شیخی در ادامه بیان داشت: عدم اقدام برخی تولید کنندگان بومی را در معرفی توانمندی های خود و تعامل با دستگاههای اجرایی همچون آبفا خوزستان را به عنوان یک چالش در این مسیر دانست و افزود: تولید کنندگان بومی باید ضمن حفظ کیفیت تولیدات و برتری خود نسبت به رقبا در خارج از استان، تعامل بهتری برای معرفی محصولات و همکاری متقابل داشته باشند.

مدیر بازرگانی آبفا خوزستان همچنین با اشاره به راه اندازی یک واحد صنعتی کوچک که مدتها خط تولید آن متوقف شده بود، افزود: با تلاش شرکت آبفا خوزستان و  همکاری مسئولان محلی و استانی بویژه نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی یکی از واحدهای صنعتی در زمینه تولید لوله های شبکه توزیع آب، در شهرک صنعتی آبادان از حالت رکود خارج و محصولات آن برای اصلاح شبکه مناطق مختلف خرمشهر مورد استفاده قرار گرفت.

وی در پایان ضمن تاکید بر تداوم این سیاست از سوی شرکت آب و فاضلاب خوزستان خواستار حمایت بیش از پیش مسئولان برای حمایت از اقداماتی شد که ضمن تامین کالای مورد نیاز از درون استان، کیفیت محصولات را نیز به منظور ارتقاء رضایت مشترکین و مصرف کنندگان تضمین خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج