در پنجمین روز از هفته دولت طرح های شهرداری و چند طرح عمرانی دیگر در بخش مرکزی لاهیجان افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

به گزارش خبرگزاری موج از لاهیجان، برای طرح های عمرانی مورد بهره برداری 96میلیارد و 318میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری هزینه شده است که امیدواریم موجب رضایت خاطرشهروندان را فراهم نماید.

 این طرح ها شامل روکش آسفالت، لکه گیری و مرمت معابر به مسافت 186هزارو226 مترمربع با اعتبار بیش از 84میلیارد ریال، فرش بتن به میزان 14هزارو 807مترمربع با اعتبار هشت میلیاردو 900میلیون ریال ، جدول گذاری 35سانتی به طول یک هزارو 607متر طول با اعتباری 780میلیون ریال ، اجرای لوله گذاری به طول یک هزارو 22مترطول با اعتبار دومیلیارد و 600میلیون ریال و اجرای جدول فانتزی به طول یک هزارو 123متر با اعتبار 38میلیون ریال از جمله طرح های شهرداری هستند که مورد بهره برداری قرار گرفتند.

فرماندار شهرستان لاهیجان با بازدید از ایستگاه تحقیقات کشاورزی ، گلخانه تحقیقاتی و آموزشی قرنطینه ای تمشک و بلوبری وارداتی از کشور ایتالیا را افتتاح کرد ، این گونه های وارداتی به منظور کارهای تحقیقاتی در این ایستگاه تحقیقاتی نگهداری می شوند.

افتتاح طرح برق رسانی کابل خودنگهدار در خیابان آیت الله کاشانی از دیگر برنامه های پنجمین روز هفته دولت بود که با اجرای این طرح با رفع ضعف برق ، 150خانوار از ولتاژ سالم برق برخوردار می شوند.

بازدید و افتتاح از واحد تجاری پارادایس در شهر لاهیجان دیگر برنامه های امروز مسوولان شهر لاهیجان بود ، این مرکز تجاری دارای 93واحد با زیر بنای سه هزارو 700متر مربع در دو طبقه ساخته شده است و دارای شهربازی و پارکینگ سرپوشیده یک هزارو یکصد متر مربع است که برای این واحد تجاری 140میلیارد ریال توسط بخش خصوصی هزینه شده است.

مسوولان شهرستان لاهیجان در روز دوشنبه در روستای کابیجار حضور یافتند و ایستگاه تقلیل فشار گاز را افتتاح کردند که با این ایستگاه تعداد ایستگاهای تقلیل فشار گاز شهرستان لاهیجان به 18ایستگاه افزایش می یابند.

در پنجمین روز هفته دولت سه طرح شامل دو ایستگاه تقلیل فشار و یک نمازخانه اداره گاز شهرستان لاهیجان در مجموع با اعتبار شش میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند که هرایستگاه تقلیل فشار یک میلیارد و 500میلیون ریال و نمازخانه سه میلیارد ریال هزینه در برداشته است.

طرح سیماک ( مدیریت یکپارچه املاک کشور ) آخرین طرحی بود که در هفته دولت در شهر لاهیجان با حضور مدیرکل پست استان گیلان و فرماندار و مسوولان استان گیلان به بهره برداری رسید.

این طرح با اعتبار دو میلیارد ریال در شهر لاهیجان به عنوان پایلوت آموزش در شرق گیلان راه اندازی شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج