معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب هرمزگان از افتتاح پروژه مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی مسکن مهر طولا (قشم) در ششمین از هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قشم، سعید صادقی گفت: این پروژه با هدف آبرسانی به مسکن مهر شهر طولا و با اعتبار 20 میلیارد ریال اجرا شده است. 

وی افزود:در شهر طولا قشم از مجموع یک هزار و 920  واحد مسکن مهر، کار نصب یک هزار و 500 فقره انشعاب آب و فاضلاب آن انجام شده است.

صادقی اضافه کرد: همچنین حجم عملیاتی پروژه آب و فاضلاب مسکن مهر طولا شامل اجرای 18 کیلومتر خط انتقال آب و 3.1 کیلومتر خط جمع آوری و شبکه اصلی و فرعی فاضلاب و نصب پکیج تصفیه خانه فاضلاب بوده که اعتبار کل هزینه شده آن 98 هزار 250 میلیون ریال است.

واگذاری انشعاب آب و فاضلاب به واحدهای بهره برداری شده مسکن مهر قشم

معاون مهندسی و توسعه آبفای استان با تاکید بر اینکه؛ انشعابات آب و فاضلاب به تمامی واحد های بهره برداری شده مسکن مهر قشم واگذار شده است، گفت: کل واحدهای مسکن مهر شهرستان قشم شامل (سوزا، درگهان و طولا)، دو هزار و 600 واحد است که برای یک هزار و 980 واحد آن که آماده بهره برداری بوده، کلیه تاسیسات آب و فاضلاب اجرا و انشعابات آن نصب شده است.

وی افزود: مجموع اعتبار هزینه شده در بخش آب و فاضلاب مسکن مهر این شهرستان، 194 هزار و 850 میلیون ریال بوده که 70 هزار و 950 میلیون ریال آن در بخش جمع آوری و تصفیه فاضلاب و 123هزار و 900 میلیون ریال نیز در بخش تولید (از طریق آبشیرین کن)، انتقال، ذخیره و توزیع آب هزینه شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج