به مناسبت گرامیداشت هفته دولت نمایشگاه دستاوردهای شرکت ملی پخش در قالب ۶۳ پوستر در سالن کنفرانس ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان افتتاح شد .

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، این نمایشگاه با هدف ارائه و معرفی خدمات و دستاوردهای بزرگ و ملی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان به عنوان یکی از مناطق ۳۷ گانه این شرکت در دولت یازدهم آغاز به کار کرد .

علی اصغر عباسی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، به طرحهای ملی شرکت ملی پالایش و پخش از جمله طرح ایجاد شرکت های زنجیره ای ، توزیع فرآورده های نفتی صاحب نشان (برند) اشاره کرد و گفت : اجرای این طرح در کاهش تصدی گری و افزایش مشارکت بخش خصوصی موثر بوده و توزیع فرآورده با نماد شخصی ارتقای سطح ایمنی و کیفیت خدمات مطلوب  به مصرف کنندگان را در پی خواهد داشت .

وی همچنین به اجرای طرحهای موفق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و به تبع آن منطقه گیلان اشاره کرد و افزود:  تخصیص هوشمند نفتگاز براساس پیمایش ، اجرای طرح دیسپچینگ (سامانه یکپارچه کنترل و اندازه گیری میزان تولید، فروش ، انتقال ، پالایش ، توزیع و صادرات نفت خام و گاز طبیعی ) و پیشگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در راستای اجرای  سیاستها ی دولت یازدهم بوده است .

مدیر منطقه گیلان با توجه به افزایش تعداد جایگاههای CNG استان گیلان از ۷۶ باب در سال ۹۲ به ۹۸ باب در سال ۹۶، رشد این افزایش را  ۲۵ درصد دانست و افزود:  افزایش تعداد جایگاهها و افزایش ظرفیت جایگاههای CNG اقدام موثر دیگری است که در راستای استفاده از سوخت پاک ، کاهش آلاینده های زیست محیطی و استهلاک اتومبیلها جزو برنامه های اجرایی دولت یازدهم بوده  است.

عباسی گفت:  طرح درجه بندی جایگاهها و مجاری عرضه تعداد جایگاههای ممتاز که کلیه تمهیدات کیفی و ایمنی براساس استانداردها به انجام رسیده است ۸۴ باب است.

وی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته در چهار سال گذشته جایگاههایی که در راستای عرضه مطلوب و کیفی فرآورده ها و زیباسازی براساس المانهای شهری فعالیت داشته با رشد بیش از دو برابر همراه بوده و از تعداد ۳۹ باب در سال ۹۲ به ۸۴ باب در سال ۹۶ رسیده است.

مدیر منطقه گیلان از افزایش نظارت گروههای بازرسی و کارشناسان در سطح منطقه خبر داد و گفت: مدیریت بهینه مصرف سوخت که از اهداف دولت است همواره مدنظر بوده و در این راستا کاهش۷۰ درصدی مصرف نفت سفید در سالهای اخیر و مدیریت مصرف آن از طریق توزیع کالابرگ و همچنین کنترل مصرف بنزین علیرغم افزایش وتولید خودرو در کشور گواه بر این مدعاست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج