​مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم : خادمان به شهدا در بنیاد مسوولیت سنگینی در قبال شهدا،‌ خانواده شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل بنیاد شهید استان قم در نشست با کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ضمن تبریک هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: ارایه خدمات مناسب با رویی گشاده و برخورد نیکو و حفظ شان و منزلت خاندان ایثار و شهادت از وظایف حساس کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران می باشد.

وی تاکید کرد: ایجاد فضای همکاری، مودت و دوستی در بنیاد در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به خاندان شهدا و ایثارگران  ضروری است.

سردار سید جواد هاشمی ادامه داد: دعای خیر خانواده  شهدا پشت سر خادمان به شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی است دعای انسانهای با گذشت و ایثارگری که با خدا معامله کردند و بر این معامله استوار ایستاده اند.

وی اضافه کرد: شهدا با انگیزه های الهی در مسیر جهاد فی سبیل الله وارد شدند و به مقام و منزلت والایی دست یافتند امروز خادمان ایشان نیز باید با همان انگیزه ها خدمت گذار خاندان شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت باشند.

همزمان با هفته دولت مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران به صورت جداگانه با کارکنان بنیاد در اداره کل بنیاد و مناطق یک و دو دیدار و از کارمندان ایثارگر تجلیل کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج