دبیر هیأت تیراندازی استان قم از برگزاری رقابت‌های تیراندازی ویژه زوج‌های جوان به مناسبت آغاز ماه ذی‌الحجه در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، دبیر هیات تیراندازی استان قم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به مناسبت آغاز ماه ذی‌الحجه و سالروز ازدواج نورانی و پر خیر و برکت حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌ای فرهنگی ورزشی توسط هیأت تیراندازی استان قم اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: به همین منظور برای برگزاری مسابقات تیراندازی ویژه زوج‌های جوان قم برنامه‌ریزی شده و این مسابقات ازامروزدوشنبه ششم شهریور ماه به میزبانی تنها سالن اختصاصی تیراندازی قم واقع در مجموعه ورزشی شهید زین‌الدین منطقه نوبهار برگزار می‌شود.

 محمد جواد متقیان نژاد با اشاره به برخی شرایط این رقابت، عنوان کرد: مسابقات به شکل خانوادگی برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در هر دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی با یکدیگر مسابقه می‌دهند، اما هر نفر امکان رقابت در یک رشته را دارد و رقابت همزمان در هر دو رشته امکان‌پذیر نیست.

وی با بیان اینکه به خانواده‌های برتر جایزه اهداء می‌شود، ابراز کرد: ثبت‌نام شرکت در این مسابقات آزاد است، این رقابت استانی ما پس از آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی باشگاه‌های کشور و مصاف نماینده قم با حریفان خود برگزار می‌شود.

متقیان‌نژاد عنوان کرد: رقابت‌های هفته نخست از فصل جدید لیگ برتر تیراندازی نزدیک و نفس‌گیر بود و تیم نظام‌مهندسی ساختمان قم در نخستین مسابقه خود به مصاف تیم مدعی و پرمهره مقاومت رفت و نتیجه را واگذار کرد، اما در بخش انفرادی یکی از اعضای تیم نظام‌مهندسی بین سه نفر برتر قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با شرایط خاصی گام به پیکار‌های فصل جدید لیگ برتر گذاشتیم و قابل پیش‌بینی بود که در هفته نخست کار سختی پیش‌رو داشته باشیم، اما مطمئنا این تیم برای هفته‌های آتی مسابقات، با انگیزه و آمادگی بیشتری در مقابل حریفان خود قرار می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج