در همایش تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه بسیج استان هرمزگان، از خانواده‌های شهدای شاخص کارمند، مدیران و کارمندان نمونه بسیج استان تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج از بندرعباس، جاسم جادری در این همایش با تاکید بر اینکه تلاش برای رفع دغدغه‌های ارباب رجوع از خصوصیت‌های اصلی کارمندان بسیجی است، عنوان کرد: نظم در انجام امور، تقوا و تعهد در گفتار و کردار از مواردی است که یک کارمند بسیجی باید به آن توجه داشته باشد چون بسیجی واقعی کسی است که منظم و متقی باشد.

وی ادامه داد: کارمندان بسیجی باید از جدیت در انجام وظیفه و حس مسئولیت‌پذیری برخوردار باشند و حسن رابطه با ارباب رجوع، برخورداری از خلاقیت و ابتکار و تلاش در جهت توسعه روزافزون دانش نیز از ویژگی‌هایی است که باید در قشر کارمندان بسیجی بروز پیدا کند.

نگاه به مقام و مسئولیت نباید طمع گونه باشد

استاندار هرمزگان مسئولیت و مدیریت را فرصتی برای ارائه خدمت دانست و افزود: نگاه به مقام و مسئولیت نباید طمع گونه باشد بلکه طبق فرمایش حضرت امام علی‌(ع) مسئولیت همچون امانتی در اختیار ماست و باید نسبت به عملکرد خود در هر مسئولیتی پاسخگو باشیم.

جادری اظهار داشت: مدیران و کارمندان ادارات باید از فرصت مسئولیتی که بر عهده آنان گذاشته شده در جهت خدمت بیشتر و ادای دین نسبت به مردم استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید با همکاری یکدیگر در جهت تقویت آرمان‌های انقلاب اسلامی بکوشیم، بیان داشت: بسیجی واقعی باید ایثار و از خودگذشتگی داشته باشد و برای دیگران الگو باشد و کارمندان بسیجی در جهت جلوگیری از بروز فساد در سیستم اداری تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج