درچهارمین روز از هفته دولت دو پروژه راهسازی در شهرستان رودبار، 4پروژه در سیاهکل ویک پروه در بخش سنگر شهرستان رشت به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، به مناسبت هفته دولت دو پروژه راهسازی در شهرستان رودبار، 4پروژه در سیاهکل ویک پروه در بخش سنگر شهرستان رشت به بهره برداری رسید.

اشکان گوهری رئیس اداره راه وشهرسازی رودبار در جریان بهره برداری هم زمان از دو پروژه بهسازی وآسفالت راه روستایی رشته رود و روکش آسفالت راه روستایی سیاهرودپشته گفت:این پروژه ها به طول 4.4 کیلومتر با هزینه ای بالغ بر 5760  میلیون ریال در شهرستان رودباربه بهره برداری رسیدکه با افتتاح این پروژها،بیش از160 خانوار از نعمت راه آسفالته برخوردارشدند.

محمد تقی لطیفی رئیس اداره راه وشهرسازی سیاهکل نیز از افتتاح 4 طرح راهسازی در این شهرستان خبر داد وگفت:4 پروژه آسفالت راه روستایی جمعا به طول 6.1کیلومتر با هزینه ای بالغ بر 13020 میلیون ریال بطور همزمان مورد اقتتاح قرار گرفت که با اجرای آنها بیش از 400 خانوار  از راه آسفالته مناسب برخوردار شدند.

محمد مجد رئیس اداره راه وشهرسازی رشت از افتتاح آسفالت راه روستایی گیساوندان به طول 1 کیلومتر خبرداد وی افزود:این راه روستایی دربخش سنگرشهرستان رشت واقع است که برای اجرای آن بالغ بر1500 میلیون ریال  هزینه  شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج