فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: توسعه شهر لوندویل نیازمند شتاب بیشتری است و باید با برنامه‌ریزی شوراها این مهم اتفاق بیفتد.

به گزارش خبرگزاری موج از آستارا، یونس رنجکش در مراسم بهره‌برداری از پروژه های عمرانی شهر لوندویل افزود: این شهر در مسیر تردد گردشگری واقع شده است و برای برخورداری از مواهب طبیعی و موقعیت‌های گردشگر پذیری پیشانی شهرستان آستارا به شمار می‌ رود.

رنجکش ادامه داد: اگرچه از عمر لوندویل به‌عنوان شهر کمتر از دو دهه می‌گذرد اما هنوز از بسیاری امکانات و خدمات حوزه شهری محروم است که باید تلاش کنیم تا این شهر ساحلی را به شایستگی های آن برسانیم.

فرماندار آستارا افزود: شوراهای اسلامی در بخش لوندویل نقش مهمی در توسعه این بخش دارد و باید با انتخاب شهردار و دهیارانی با تجربه و متخصص با کارکردهای مدیریتی شتاب توسعه آن را افزایش دهند.

وی گفت: تلاش‌های خوبی تاکنون در زمینه رفع محرومیت‌های لوندویل انجام شده است و دولت تدبیر و امید نیز تمام تلاش خود را در این زمینه قرار داده و در شهرستان و در آستارا نیز برنامه‌ریزی ها بر اساس محورهای توسعه قرار دارد.

رنجکش به برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای رشد و بالندگی و رفع مشکلات اشاره کرد و گفت: یقین داشته باشید دولت دوازدهم به ریاست جمهوری آقای دکتر روحانی با محوریت رفع مشکلات مردم در حوزه اقتصاد برنامه‌ ریزی‌های جامعی خواهد داشت.

به گزارش موج،  در چهارمین روز از هفته دولت، ده پروژه عمرانی شامل پنج واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 356 میلیون ریال و پنج پروژه آسفالت راه روستایی به مساحت 31 هزار متر با اعتباری بالغ بر سیزده میلیارد و 600 میلیون ریال با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان آستارا در شهر لوندویل افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج