فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: جنس‌هایی را وارد نکنیم که فرهنگ اسلامی ما را زیر سؤال ببرد و اجازه کسب به چنین واردکنندگانی ندهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در نشست بسیج اتاق اصناف که در محل اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد گفت: از صدر اسلام تاکنون پیروزی همه نهضت‌های تاریخ بدون پشتوانه مالی نبوده که این حمایت‌ها در اغلب موارد توسط بازاریان و کسبه‌صورت گرفته است.

ریحانی یادآور شد: متأسفانه در بحث تجارت بسیاری از بازاریان و تجار با قانون و احکام تجارت آشنایی ندارند و ممکن است در این راستا درآمد آن‌ها شبهه‌ناک باشد و از این موضوع بی‌خبر باشند و بسیج اصناف در این راستا آموزش احکام به تجار را آغاز کرده است و توصیه می‌شود این کار همچنان ادامه داشته باشد.

بهمن ریحانی توصیه‌های رواج معروف توسط بازاریان در ترویج معروفات را بسیار تأثیرگذار عنوان کرد و افزود: جنس‌هایی را وارد نکنیم که فرهنگ اسلامی ما را زیر سؤال ببرد و اجازه کسب به چنین واردکنندگانی ندهیم.

وی نظام جمهوری اسلامی را بسان یک کشتی معرفی و بیان کرد: جامعه متدین، بازاریان و کسبه متدین نباید به مسائل اقتصادی و اجتماعی بی‌تفاوت باشند چراکه اگر این کشتی سوراخ شود همه را گرفتار خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج