با حضور میرشمس مومنی زاده فرمانداراین شهرستان، حسن خسته بند نماینده مجلس و جمعی از مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان بندرانزلی ۷۴ پروژه تولیدی، عمران شهری، خدماتی و اشتغالزایی در این شهرستان همزمان با سومین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی، میرشمس مومنی زاده اظهار کرد:  این پروژه ها شامل سردخانه یک هزار تنی، ۶۳ پروژه عمران شهری، ۹ پروژه بخشداری مرکزی در حوزه عمران و آسفالت و شبکه فاضلاب و یک پروژه اشتغالزایی است.

وی افزود: بهره برداری سردخانه یک هزار تنی در بخش کشاورزی با مجموع یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار در کلویر انزلی افتتاح شد که بخشی از این اعتبارات تسهیلات پرداخت شده به متقاضی و مابقی آورده خود شخص بوده است ، که با بهره برداری از این طرح برای هفت نفر اشتغالزایی شده است.

فرماندار انزلی گفت: افتتاح ۶۳ پروژه عمران شهری مربوط به شهرداری انزلی نیز یکی دیگر از پروژه های افتتاحی بوده که برای اجرای این طرح ها در مجموع ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی ادامه داد: ۹پروژه بخشداری مرکزی انزلی در حوزه عمران و آبادانی در لیجارکی با ۶۱۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های افتتاحی این روز بود.

مومنی زاده گفت: بهره برداری از کارگاه نباتی و سوهان پزی  یکی از طرح های اشتغالزایی است که با ایجاد فرصت شغلی برای شش نفر و اعتبار ۴۰ میلیون تومانی در سومین روز از هفته دولت  افتتاح شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج